Bürosit Replay

Parantez

Parantez Kanepe

Parantez; İspanyol tasarımcı Carlos Tiscar’ın ellerinde doğdu. Bu özel tasarım bir başınıza kalmak ve kendinizi dinlemek istediğiniz anlarda hayat kurtarıcıdır. Parantez; alışılmış düz çizgilere uymayan yüksek sırtlı tasarımı ve yarattığı kusursuz sükûnetle, sizi yaratıcılığınızla baş başa bırakacak özel alanlar sunar.

İki Parantez’in karşılıklı kullanımı, kişiler arası etkileşimi artırarak verimli çalışma ortamları yaratır. Yüksek - alçak arkalık seçenekleri ve canlı renkleriyle Parantez, huzuru sizin için yeniden tanımlıyor.

 

Bürosit
Bürosit
BİRLİKTE ÇALIŞMAK VE YENİ FİKİRLER
OLUŞTURMAK İÇİN HARİKA BİR YOL
 • BürositÜrün Ailesi
 • BürositGaleri
 • BürositFonksiyonlar
 • BürositSürdürülebilirlik
 • BürositTasarım
 • Bürositİndir

  File Download

  Please login to download files

  burosit
 • Parantez, birlikte düşünmek, çalışmak ve

  yeni fikirler oluşturmak için

  harika bir yol olabilir.

  • Bürosit
  • Bürosit
  • Bürosit
 • Parantez size özel

  bir alan yaratan üst parçaları ve 

  esnek montaj sistemi ile

  sizi kendinizle başbaşa bırakırken,

  rahatlığınızı da en üst seviyede

  sağlamaktadır.

   

  • Bürosit
  • Bürosit
 • Parantez'in yarattığı sükunet ve sessizlik ile

  zorlayıcı problemlere çözüm yaratmak

  çok daha kolay olacaktır.

  • Bürosit
Bürosit

Pah Kriterlerine Uyum

Petrol ve petrol türevi fosil yakıtların tam yanmaması sonucunda oluşan; Polisiklik Aromatik Hidrokarbon (PAH)’lar; doğal yaşamın kirlenmesine sebep olan, canlılarda da tümör başlatıcı, geliştirici ve ilerletici özelliklere sahip potansiyel kanserojenlerdir.

Bürosit, biyolojik dengeyi olumsuz etkileyen ve kanserojen etki gösteren Polisiklik Aromatik Hidrokarbon (PAH)’lara karşı çalışmalar yürütür. Kullanıldığı ham maddeleri ve ürettiği her parçayı yılda 1 kez PAH kriterleri 2. Kategoriye göre teste tabi tutar, uygunluğunu belgeler.

Bürosit

Test Laboratuvarı

Bürosit Test Laboratuvarı, ofis çalışma koltuklarını kapsayan EN 1335 ve ofis çalışma masalarını kapsayan EN 527 standardlarının tüm gerekliliklerini kontrol edebilecek donanıma sahiptir.

Seri üretimdeki ürünlere ait parça ve mekanizmaların, ürün numunelerinin ve yeni geliştirilen ürün prototiplerinin, kalite standartlarına uygunluk kontrolleri, Bürosit Test Laboratuvarı’nda bulunan 8 farklı test makinası ve 42 farklı test yöntemi ile yapılır. 

Bürosit

Çevre Dostu

Kaynaklarının verimli kullanımının sürdürülebilir kalkınmanın temel prensiplerinden biri olduğuna inanan Bürosit, faaliyetleri neticesinde doğrudan ya da dolaylı olarak oluşabilecek her türlü atığı, kaynağında en aza indirir.

Düzenli aralıklarla CO2 emisyon ölçümleri yapan ve bu konuda iyileştirme faaliyetleri planlayan Bürosit, Geri dönüşümü mümkün olan ve olmayan atıkları da lisanslı geri dönüşüm tesisleri aracılığı ile bertaraf eder. Bu atıkların çevreye etkisini en aza indirir.

Bürosit’te endüstriyel amaçlı su kullanımı bulunmaz. 

Bürosit

Müşteri Memnuniyeti

Bürosit,  Müşteri Memnuniyetini; hatalarını gizlemek yerine çözmek ve sonuçlarını paylaşmak üzerine kurgulanmış ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Ve Şikayet Yönetimi Sistemi üzerinde yapılandırmıştır.

‘’444 16 06 Bürosit Müşteri Memnuniyet Hattı’’ ile müşterilerinin sorularını cevaplayan, memnuniyet ve şikayetlerini dinleyen Bürosit, her bir müşteri şikayetini titizlikle, adil, objektif ve tarafsız şekilde değerlendirir, takip eder.

Bürosit, Müşterilerinden gelen geri bildirimleri iş süreçlerinde, ürün ve hizmetlerinde proaktif iyileştirmeler sağlayacak şekilde sürekli değerlendirir, düzenler. 

Bürosit

BürositDESIGNER : Carlos Tiscar Riveiro

1964 doğumlu Carlos Tiscar, endüstriyel tasarım eğitimini Valencia’da bulunan Escuela de Artes Aplicadas’da (Güzel Sanatlar Okulu) aldı. Lisans eğitimi üzerinden 2 yıl geçtikten sonra çalışmalarına İtalyan şehri Milano’da bulunan the Scuola Politecnica di Design’da (Tasarım Politeknik Okulu) devam eden Tiscar, 1987’de kariyerine tasarım takımı olan Factoria Diseño Industrial’da başladı, 1991 yılında Gesto Design’in yönetim kuruluna girdi. Tiscar, 1993 yılından bu yana ise çalışmalarına Valencia’da kendi tasarım stüdyosunda devam ediyor.

Bürosit

Sosyal medya kanallarımıza üye olup bizi takip edebilirsiniz.

E-Bülten
Top
Yandex.Metrica